22 червня відбувся прес-брифінг організаторок КиївПрайду під Адміністрацією президента

22 червня відбувся прес-брифінг організаторок КиївПрайду під Адміністрацією президента

На прес-брифінгу були присутні виконавча директорка ГО “КиївПрайд” — Руслана Панухник та голова PR-департаменту Софія Лапіна. Як заявили організаторки, КиївПрайд шкодує, що ні пан президент Володимир Зеленський, ні пан мер Віталій Кличко не відреагували на напади, скоєні 19 червня на відвідувачів та відвідувачок Прайд Хаусу, де проходить культурно-просвітня програма Прайд Тижню.

“Ми твердо переконані, що публічна нереакція на насилля, яке у нашому випадку є злочинами на ґрунті ненависті, є його легітимізацією. Що є неприйнятним у сучасній країні, яка декларує свої цінності як європейські. Також нам дуже прикро, що пан президент досі жодним чином не відреагував на наше відеозапрошення на Марш Рівності, який відбудеться завтра, 23 червня, адже воно було щирим”, — заявила Софія Лапіна.

Також організаторки переконані, що абсолютна більшість суспільства засуджує насильство та вважає неприйнятним. І закликали всіх завтра, 23 червня, долучитися до Маршу Рівності та підтримати ідею безпеки та рівних прав, гарантованих нам, громадянам України її Конституцією.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована