Марш Рівності КиївПрайд 2019

Марш Рівності КиївПрайд 2019


Шановні всі!

23 червня, у неділю, в Києві відбудеться Марш Рівності КиївПрайд 2019(ви можете додати подію у свій календар за цим посиланням)

Вже протягом 5 років КиївПрайд відомий багатьом як мирна правозахисна демонстрація, що є реалізацією ЛГБТ+ спільнотою права на мирні зібрання, свободу слова та самовираження. Цього року основною темою КиївПрайду є “Свобода. Єдність. Боротьба”, головним гаслом “Наша традиція – це свобода!”. Адже свобода – це можливість говорити, діяти та думати без репресивних обмежень, заборон та насильства. Наша свобода – це незаперечна цінність бути собою, обирати те, чого ми хочемо та не боятися жити повним життям. Свободи не буває без щоденної боротьби, адже свобода – це дія. Свобода – не даність, а процес, в якому ми разом маємо відстоювати права людини, тому свобода неможлива без єдності.

За тиждень до Маршу ми плануємо повідомити вам усі деталі, які поки що публікувати не можемо. У будь-якому разі, просимо вас уже зарезервувати час у неділю, з 8:00 до 15:00 для участі в Марші (це включає дорогу в обидва боки). Організатори, разом з поліцією та міською адміністрацією, роблять усе, щоб Марш пройшов безпечно і успішно. Ми працюємо над тим, щоб у Марші Рівності змогли взяти участь всі охочі без жодних перешкод. Наголошуємо, що кожна і кожен, хто планують взяти участь у марші, повинні розуміти ризики, які з цим пов’язані. Нам надзвичайно важливо оцінити кількість потенційних учасників та учасниць, тому ми дуже просимо всіх, хто можуть це зробити, зареєструватись та залишити свої контакти.
Якщо ви плануєте взяти участь у Марші рівності, ми просимо вас зареєструватись за цим посиланням https://forms.gle/62xT2NE3QujYgwfV9 . Реєстрація не є обов’язковою, і її відсутність не стане перешкодою для участі.

Але у нас є ще кілька причин, чому форму реєстрації слід усе таки заповнити:
1) Заповнюючи форму, ви також ознайомитесь з інструкцією безпеки для учасників і учасниць. Ви також отримаєте інструкцію з безпеки на вашу електронну скриньку.
2) Ви отримаєте інформацію про час та місце проведення Маршу Рівності трохи раніше, ніж вони будуть оголошено публічно.
3) Ви отримаєте детальну інформацію про шляхи і способи відходу після завершення Маршу.
4) Якщо з якихось причин захід буде перенесено чи скасовано, ви отримаєте смс та електронного листа з повідомленням про те, що на Марш приходити не потрібно – це важливо для вашої безпеки.
5) Заповнивши форму, ви зможете вказати, як допоможете Маршу Рівності!

З повагою,
Оргкомітет

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована