Акредитацію ЗМІ на Марш Рівності 2019 відкрито!

Для реєстрації заповніть форму до 22 червня до 18:00 (включно).

Цього року основною темою КиївПрайду є “Свобода. Єдність. Боротьба”, головним гаслом “Наша традиція — це свобода!”. Адже свобода – це можливість говорити, діяти та думати без репресивних обмежень, заборон та насильства. Наша свобода – це незаперечна цінність бути собою, обирати те, чого ми хочемо та не боятися жити повним життям. Свободи не буває без щоденної боротьби, адже свобода – це дія. Свобода – не даність, а процес, в якому ми разом маємо відстоювати права людини, тому свобода неможлива без єдності.

Правила акредитації

Акредитація надається тільки співробітникам(-цям) офіційних ЗМІ (зареєстровані друковані видання, радіо й телебачення, інформаційні та інформаційно-аналітичні онлайн-видання). Рішення про надання акредитації журналіст(к)ам-фрілансер(к)ам прес-служба прийматиме на основі попередньої співпраці або огляду його/її публікацій.

Заявки на акредитацію інтернет-видань, блогерів/влогерів, адміністраторів спільнот у соцмережах приймаються лише на підставі не менше трьох анонсів події на сайті та/або з їх поширенням на офіційній facebook-сторінці заявників. Аерозйомка має бути погоджена попередньо з прес-службою КиївПрайд 2019.

Прес-служба КиївПрайд 2019 залишає за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення причини.

Журналістам, які пройшли акредитацію, для отримання бейджа “Преса” необхідно мати при собі службове посвідчення представника ЗМІ/паспорт і пред’явити його при проходженні рамок контролю. Інформація про точку входу для ЗМІ на територію проведення Маршу Рівності буде повідомлена завчасно.

Будемо вдячні за посилання на опубліковані інформаційні матеріали: pdf-документи, статті, інтерв’ю, відеоролики, фотографії тощо.

Промо-матеріали

Фото та відео для публікацій знаходяться ТУТ .

Для отримання детальнішої інформації щодо Маршу Рівності 2019 та з питань організації інтерв’ю, коментарів організаторок тощо звертайтеся до:

Оксана Солонська, менеджерка з комунікацій КиївПрайд2019:+380951323812, [email protected]

До зустрічі на Марші Рівності КиївПрайд 2019!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована