Бренд-колаборація до КиївПрайду 2019

У Європі та США великий і не дуже бізнес готується до прайд-тижня точно так же, як і до Різдва або Нового року. Україна невеликими, але впевненими кроками прагне наслідувати тренди економічно-розвинутих країн, зокрема, у сфері захисту та популяризації рівності та прав людини, адже толерантне та інклюзивне суспільство є більш сприятливим для розвитку бізнесу та економічного зростання країни. Таке суспільство гарантує, що працівники почуватимуться комфортно на робочому місці, а покупці товарів чи послуг купуватимуть не просто продукт, а й цінності компанії.
 
Ви маєте можливість розробити продукт як у колаборації безпосередньо з КиївПрайдом, так і просто у підтримку ЛГБТ+ спільноти на власний смак.
Будучи некомерційною подією, ми не маємо ресурсів надавати фінансову підтримку комерційним проектам, але ми будемо раді надати інформаційну, адже КиївПрайд є найбільшою та найрезонанснішою правозахисною подією України, до якої влітку прикута увага передових ЗМІ не тільки нашої країни, а й Заходу. Також ви зможете представити та продати свій продукт у нашому прайд-хаусі 18 червня на спеціально організованому для цього дружньому просторі.
 
Для участі або співпраці заповніть которку форму і ми відразу з вами зв’яжемося! 
Нагадуємо, що прайд-тиждень розпочнеться 14 червня і закінчиться Маршем Рівності 23 червня.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована