Заява ГО “КиївПрайд” щодо процесу рекрутменту директора/ки організації

Заява ГО “КиївПрайд” щодо процесу рекрутменту директора/ки організації

Дорогі друзі та подруги, партнер/ки, квір-українки та українці!

Передусім вітаємо вас з початком ПрайдМісяця від КиївПрайду, найбільшого Прайду в Україні та Східній Європі. Проведення Прайду є особливо важливим в часи пандемії, оскільки саме в цей час вразливі групи зазнають найбільшого тиску та не можуть бути видимими. Слідкуйте за подіями Прайду на сторінках в соціальних мережах та приєднуйтесь до нас! Звичайно ж, дотримуючись правил безпеки – бережімо здоров’я кожної та кожного! 

Ми хотіли б висловити глибоку подяку посольствам 12 європейських держав, представництву ООН, посольству Канади та Канадській поліцейській місії в Україні за їх підтримку цьогорічного Прайду та солідарність в боротьбі за рівні права для всіх українців та українок. Давайте разом напишемо новий розділ в історії розбудови української демократії! 

За нагоди ми хочемо поділитися з вами важливими новинами. КиївПрайд є громадською організацією, яка діє прозоро та задля українського суспільства, тому ми вважаємо необхідним розповідати про зміни в організації. 

Нещодавно ми оголошували, що родина КиївПрайд шукає нову лідерку/а на посаду директорки/а, оскільки наша чудова Руслана Панухник, на жаль, вирішила покинути нас в зв’язку з особистими обставинами. Ми оголосили вакансію на цю посаду декілька місяців тому. Рішення про прийом на посаду приймається спільно Правлінням та членами і членкинями організації. 

Процес пошуку нового/ї директора/ки завжди є складним. Особливо зараз, через нові виклики, створені пандемією, включно зі збільшеними безпековими ризиками як для організації, так і для відкритих представників/ць ЛГБТ+ спільноти. Тому, після дуже ретельного аналізу всіх заявок кандидаток та кандидатів, проведених інтерв’ю, Правління та члени організації не були достатньо задоволені наявними варіантами та одностайно вирішили продовжити процес пошуку нового/ї директор/ки. 

Що це означає? В першу чергу, цей процес в жодному випадку не впливає на поточну діяльність КиївПрайду. Наша команда та наша родина КиївПрайду продовжує завзято та наполегливо працювати, щоб Прайд місяць пройшов успішно. По-друге, в жовтні ми призначимо виконуючого/у обов’язки директорки, заради управління операційною діяльністю організації на перехідний період, допоки ми знайдемо ідеального/у кандидатку/а, який/а очолить КиївПрайд. По-третє, ми продовжуємо термін подання заявок на вакантну посаду директора/ки. Будь ласка, допоможіть нам поширити цю інформацію серед тих, хто потенційно може претендувати на дану посаду! 

Членство організації та Правління з оптимізмом чекають на зміни в КиївПрайді. Проте, водночас ми розуміємо та усвідомлюємо нашу відповідальність у зв’язку з цими змінами. Протягом останніх років КиївПрайд виріс до однієї з найбільших та найвпливовіших громадських організацій в Україні та Східній Європі. КиївПрайд є не лише міцною опорою для ЛГБТ+ спільноти, а й невід’ємною складовою боротьби всіх українців та українок за прогресивну, справедливу Україну, яка має своє гідне місце в родині європейських держав.  

Очікуйте на більше новин від нас. 

А тим часом – щасливого Прайду!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована