ГО «КиївПрайд» оголошує конкурс на надання послуг юридичної та соціальної експертизи досвіду запобігання злочинам на ґрунті ненависті

КиївПрайд – це українська громадська організація, метою якої є сприяння досягненню повного дотримання прав людини для ЛГБТ+ в Україні, формування поваги до цих прав у суспільстві шляхом підвищення видимості та участі ЛГБТ+ у суспільних процесах.

Мета спільного з Національним демократичним інститутом проєкту полягає у визначенні можливостей національної адвокації у сфері захисту прав ЛГБТ+ через розробку комплексного Адвокаційного плану для наймасштабнішої і найбільш видимої ЛГБТ+ події в Україні, використовуючи інструменти публічних консультацій, аналізу та стратегій розвитку обізнаності.

ГО «КиївПрайд» оголошує конкурс на надання послуг юридичної та соціальної експертизи досвіду запобігання злочинам на ґрунті ненависті.

Робота має бути розпочата не пізніше 22 грудня 2020 року. Вся робота має бути виконана до 22 січня 2021 року.

Деталі щодо обов’язків та вимог до кандидатів(ок) за посиланням.

Зацікавлених кандидат_ок запрошуємо подавати заявки на пошту [email protected] з темою листа «Експертиза “Злочини на ґрунті ненависті”». Кінцевий термін подання заявок – 14 грудня 2020, 23:59 (GMT+3).

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована