ГО «КиївПрайд» оголошує про вакансію Проєктного/ї координатора/ки

Вакансія: Проєктний/а координатор/ка ГО «КиївПрайд»

Контракт: Проєктний контракт на 12 місяців, з можливістю продовження/повна зайнятість

Місце роботи: Київ

ГО «КиївПрайд» – українська ЛГБТ+ організація, що об’єднує геїв, лесбійок, бісексуальних, транс*, квір та інтерсекс людей. Ми консолідуємо та робимо видимою українську ЛГБТ+ спільноту і надаємо силу її голосу з тим, щоб повага до прав і свобод людини та культура рівних можливостей стали базовими цінностями українського суспільства.

ГО «КиївПрайд» оголошує конкурс на посаду проєктного/ї координатора/ки, який/а зможе ефективно та професійно здійснювати керівництво проєктами задля досягнення  стратегічних цілей організації.

Ми шукаємо фахівця/чиню з відповідним досвідом менеджменту проєктів у сфері прав людини для ЛГБТ+ та керування роботою проєктних та адміністративних асистентів/ок, волонтерів/ок та  стажерів/ок, здатного/у працювати в стресових умовах.

Детальні посадові обов’язки та вимоги до кандидатів/ок у посадовій інструкції за посиланням.

Як взяти участь у конкурсі:

Будь ласка, надішліть своє CV та супровідний лист, у якому вказуйте, як ви відповідаєте вимогам до посади, мотивацію та розмір очікуваної зарплати на електронну пошту [email protected] до 18 години 31 березня 2021 р. У темі листа, будь ласка, вказуйте Project Coordinator vacancy. Обидва документа мають бути українською мовою.

Твердження рівності

ГО «КиївПрайд» надає рівні можливості працевлаштування. Ми прагнемо підтримувати та поширювати розмаїття та рівність серед своїх працівниць та працівників. Ми заохочуємо подаватися жінок та представників/ць меншин.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована