Гомофобний коворкінг HUB 4.0 відмовив ГО «КиївПрайд» у проведенні заходу, спрямованого на підвищення видимості та підтримку ЛГБТ+ спільноти.

Гомофобний коворкінг HUB 4.0 відмовив ГО «КиївПрайд» у проведенні заходу, спрямованого на підвищення видимості та підтримку ЛГБТ+ спільноти.

8 листопада ГО «КиївПрайд», одна із найбільших та найвидиміших ЛГБТ+ організацій України, що неодноразово проводили культурно-просвітні заходи на ЛГБТ+ тематику, мали намір влаштувати публічне обговорення до Дня солідарності з інтерсекс-людьми в одному із коворкінгів на Подолі. Із менеджеркою HUB 4.0 було домовлено про час та дату. Обрана конференц-зала лишалася вільною до моменту, коли асистент проектів ГО «КиївПрайд» Zheny Bilotskiy повідомив тему заходу. У відповідь на це менеджментом HUB 4.0 було направлено листа, де повідомлялося, що зненацька як попередньо домовлена зала, так і альтернативні уже заброньовані і провести погоджений захід ГО “КиївПрайд” не зможе. На своєму сайті HUB 4.0 наголошує, що «турботливо та професійно створює інноваційну та екологічну атмосферу для розвитку та нетворкінгу прогресивних людей», але водночас із цим лишається гомофобним і ксенофобним простором далеким від будь-якого прогресу.

Багато років КиївПрайд працює над ідеєю соціально-орієнтованого та інклюзивного бізнесу. Ми переконані, що жодна сфера надання послуг не може бути ефективною ні для її працівників, ні для користувачів послуг, допоки там не забезпечено комфортних умов для всіх та кожного/кожної, незалежно гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації та інших ознак.

День солідарності з інтерсекс-людьми відзначається 8 листопада щорічно з 2005 року. Цей день покликаний привернути увагу до проблем порушень прав людини, з якими постійно зустрічаються інтерсекс-люди в усьому світі.

Якщо ви можете порадити дружній прстір на Подолі, який спроможний вмістити близько 40 осіб і був би радий прийняти нас, будемо вдячні ❤️

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована