Прайд-заходи цього року триватимуть цілих п’ять тижнів, починаючи з 21 серпня, і завершиватимуться 19 вересня Маршем Рівності!

Цьогорічна програма наповнена різноформатними заходами: від художніх виставок і фільмів до панельних дискусій! Тематику заходів було обрано згідно з запитом аудиторії у соцмережах.

Тема цьогорічного КиївПрайду – «Країна для всіх. Закони для держави. Держава для безпеки». Саме тому велику частину програми складає політичний діалог, присвячений протистоянню злочинам на ґрунті ненависті, становищу з рівними правами для ЛГБТ+ людей та новими викликами, з якими стикається спільнота. 

Ми даємо платформу для обговорення також і опонентам: цікавим буде ідеологічний батл між ЛГБТ+ активістом Святославом Шереметом та анти-ЛГБТ+ діячкою Ритою Сахалінською, це неможливо пропустити!

Ми навіть будемо танцювати за наші права на MANIFESTO PARTY, присвяченій підписанню політичного маніфесту КиївПрайду2021. 

Особливим акцентом цьогорічної програми стане тема здоров’я ЛГБТ+. КиївПрайд спільно з БО «100 відсотків життя. Київський регіон» та Центром громадського здоров’я МОЗ України проведе ряд заходів з метою долучити спільноту до здорового способу життя.

КиївПрайд відкритий для всіх, і запросить усіх, хто підтримує ЛГБТ+ спільноту до участі у Дружньому просторі – виставки-ярмарку дружніх організацій та бізнесів, яка триватиме цілий день. 

Наймасштабнішою подією ПрайдМісяця стане вручення премії KyivPrideAwards. Урочиста церемонія нагородження у 7 номінаціях за особливий вклад у розвиток ЛГБТІ-руху завершиться концерт українських зірок. Подія буде транслюватися онлайн для людей зі всієї країни та світу. ВАЖЛИВО: відвідування майже усіх цьогорічних заходи відбудеться через систему закритих реєстрацій аби убезпечити прайд заходи для всіх на максимум. Також буде посилено охорону заходів. Форми реєстрації будуть з’являтися при анонсі кожного з івентів окремо, тому слідкуйте за ними.

Умови участі, адреса та час проведення подій будуть оголошуватися окремо. Час та місце проведення можуть змінюватися. Просимо поставитися до можливих змін з розумінням та підтримати нас.

COVID: заходи проходитимуть відповідно до чинних на момент проведення заходу карантинних норм: з масками, антисептиками, соціальною дистанцією. До початку оффлайн івентів просимо вас провакцинуватися. Як це зробити ви можете знайти на сайті: helsi.me/lp/vaccination

Просимо максимально поширити програму та запрошувати на заходи усіх своїх друзів та подруг!

ВСЕ БУДЕ ПРАЙД!