КОМПАНІЯ SHELL ПРОСЛУХАЛА ІНФОСЕСІЮ ВІД КИЇВПРАЙДУ ДО ДНЯ КАМІНГ-АУТУ

КОМПАНІЯ SHELL ПРОСЛУХАЛА ІНФОСЕСІЮ ВІД КИЇВПРАЙДУ ДО ДНЯ КАМІНГ-АУТУ

11 жовтня, до Всесвітнього дня каминг-ауту, ГО «КиївПрайд» провели інформаційну сесію для компанії Shell на тему «Права гомосексуальних людей в Україні».

Присутнім Петер Керекдярто, генеральний директор Shell в Україні, розповів про ХарківПрайд, звертаючи увагу на велику кількість учасниць та учасників події, а також акцентував на агресивності опонентів, які побили випадкового хлопця в парку. Зазначав, що, на жаль, не всі люди готові до цінностей рівноправності та свободи.

Петер поділився, що Shell в Україні намагається робити все можливе, щоб співробітники відчували себе безпечно і вільно на робочому місці, це стосується і камінг-аутів. Адже люди, які повинні приховувати частину свого життя та ідентичності, не можуть бути ефективними співробітниками.

3

У ході роботи Марина Герц, програмна координаторка ГО «КиївПрайд», розкрила поняття толерантності та дискримінації, обговорили й основні міфи щодо гомосексуальних людей і обмеження їх прав в Україні. Присутні отримали інформацію щодо використання коректної термінології та сформулювали для себе, що значить бути союзником та союзницею для ЛГБТ-людей.

КиївПрайд відкритий проводити інфосесії для брендів, корпорації, фірм та компаній про поняття недискримінації та терпимості, про становище ЛГБТ в Україні та чому успішність бренду напряму пов’язана з рівнем соціальної відповідальності та толерантності.

Запити на інфосесії надсилайте на [email protected]

*Проект реалізовано за підтримки Програми Сприяння Рівності National Democratic Institute та Embassy of Sweden in Kyiv.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована