КиївПрайд оголосив нового директора організації

КиївПрайд оголосив нового директора організації Ленні Емсона – відомого активіста, одного із організаторів перших Маршів Рівності та Прайд подій у Києві – було обрано для заміщення посади директора ГО “КиївПрайд”.

Конкурс на посаду було оголошено після того, як перша директорка організації, Руслана Панухник, прийняла рішення залишити КиївПрайд. За керівництва Руслани організацію було зареєстровано офіційно, її діяльність значно розширилася і КиївПрайд став таким, яким ми його знаємо сьогодні. 

Відбір кандидатів та кандидаток здійснювався спільними зусиллями членів_ок організації й Правління КиївПрайду. Після довгого і ретельного процесу відбору було обрано кандидата, досвід і знання якого у найбільшій мірі відповідають посаді. 

Ленні Емсон вже багато років є активістом, що працює для захисту прав ЛГБТ+ людей, співзасновником декількох громадських організацій, фестивалів, заходів та інших ініціатив у різних регіонах України, а також представляє свій регіон та спільноту у міжнародних організаціях. 

“Ми з оптимізмом ставимося до приходу Ленні на цю посаду. В свою чергу, як організація, ми підготували для директора благодатний ґрунт, пройшовши структурні зміни та переглянувши нашу організаційну матрицю. Ми знаємо, що нове керівництво буде шанувати спадщину КиївПрайд, як однієї з найбільших та найвпливовіших громадських організацій в Україні та Східній Європі. Наша мета – зберегти її як об’єднуючу платформу для наших українських квір-спільнот, що грає суттєву роль у боротьбі українців та українок за прогресивну країну, повноправну членку європейської сім’ї держав», – говорить Тетяна Мазур, членкиня Правління ГО «КиївПрайд». – «Після кількох місяців складного процесу відбору, на який помітно вплинула пандемія та нові ризики для українського громадянського суспільства, нам вдалося обрати чудового кандидата, що ідеально втілює місію КиївПрайду та допоможе нам закріпити національне та регіональне лідерство”.

Найближчим часом Оргкомітет КиївПрайду разом із командою та новим директором організації розпочнуть підготовку до ПрайдМісяця, який було вирішено проводити у вересні.