КиївПрайд презентував виставку «Я в Україні / Я поза Україною» в Одесі

КиївПрайд презентував виставку «Я в Україні / Я поза Україною» в Одесі

7 та 8 липня КиївПрайд у співпраці з Асоціацією ЛГБТ «ЛІГА» презентував в Одесі виставку «Я в Україні / Я поза Україною». Експозиція присвячена ЛГБТ+ людям під час війни, які допомагають Україні знаходячись у різних містах країни чи поза її межами.

Уперше виставка була показана у Києві під час світового прайд-місяця, щоб привернути увагу світу до подій в Україні та до ролі спільноти ЛГБТ+ у боротьбі нашого народу проти російських загарбників.

На виставці були представлені фото-історії ЛГБТ-людей із різних міст, які зараз займаються волонтерською діяльністю, воюють у лавах ЗСУ, збирають кошти, проводять акції та інформують іноземців про війну в Україні.

«ЛГБТ+ людям надважливо залишатися видимими під час війни. Можливо, навіть більше, ніж у мирний час. Уже 8 років частина українців_ок воюють не тільки з росією, а й із небезпечним антигуманістичним поділом на «таких» і «не таких» людей. ЛГБТ+ спільнота також робить великий внесок у перемогу України. І ця виставка – наша шана і вдячність їм», – говорить Ленні Емсон, директор ГО «КиївПрайд».