КиївПрайд разом із McCANN KYIV анонсував айдентику ПрайдМісяця2021

КиївПрайд разом із McCANN KYIV анонсував айдентику ПрайдМісяця2021

Марш Рівності в Києві відбудеться під девізом «Пліч-о-пліч на захист рівноправ’я».

19 вересня у столиці пройде багатотисячна хода на захист прав ЛГБТІ+ спільноти. КиївПрайд спільно з мережевою рекламною агенцією McCANN KYIV презентує цьогорічний логотип Маршу Рівності й ПрайдМісяця, який передує події.

Для створення прайд-логотипа вперше в Україні було використано інклюзивний веселковий прапор, який також включає видимість людей кольору й трансґендерної спільноти.

«Єдність у боротьбі за свої права, рух пліч-о-пліч із нашими союзниками, союзницями й усією спільнотою – це запорука досягнення безпеки й наших вимог до влади. Пліч-о-пліч ми виступаємо за рівноправ’я. Логотип КиївПрайду2021 відображає те, що нас об’єднує боротьба за наші права», – говорить Ленні Емсон, директор ГО «КиївПрайд».

Також КиївПрайд2021 створить маніфест із вимогами до влади, у якому вимагатиме імплементацію закону, що захистить усі вразливі верстви населення від злочинів на ґрунті ненависті й нетерпимості.

«Головний символ айдентики «пліч-о-пліч» – знак об’єднання заради спільної мети: безпеки ЛГБТІ+ спільноти в Україні. Його елементи рухаються, поєднуючи всіх нас разом: різних, але рівних у своїх правах. Тільки ставши пліч-о-пліч, зімкнувши ряди й об’єднавши сили, можна стати на захист рівних прав. Ми різні, але ми разом, і саме це нам дає сили вимагати права на захист», – розповів старший арт-директор McCANN KYIV Ігор Кузібєков.

 Тема КиївПрайд2021 – «Країна для всіх. Закони для життя. Держава для безпеки». Активності ПрайдМісяця, який передуватиме Маршу Рівності 2021, розпочнуться 21 серпня і триватимуть до 19 вересня в Києві та інших містах країни.