КиївПрайд спільно з MOZGI Ideas представили айдентику КиївПрайд2020

КиївПрайд спільно з MOZGI Ideas представили айдентику КиївПрайд2020

Нова айдентика реалізована у вигляді графічних елементів, що символізують універсальні потреби та цінності людей. Таким чином розкривається цьогорічна тема КиївПрайду: «Бути різними добре разом!». Ці слова ви невипадково можете почути у пісні «Різні. Рівні», яку Сергій Бабкін, Аліна Паш, Yuko та інші співаки і співачки заспівали разом і випустили музичним маніфестом у підтримку української ЛГБТ+ спільноти.

Щоб максимально висвітлити тему, було оголошено відкритий конкурс для графічних дизайнерів, серед яких перемогло креативне агентство MOZGI Ideas.

«Ми завжди відкриті до співпраці з організаціями та людьми, які борються проти будь-яких видів і проявів ксенофобії. Ідея рівності та свободи — частина нашої командної ідеї, а партнерство з КиївПрайд дозволило цій ідеї стати повноцінним проектом.

У новій айдентиці ми, насамперед, правильно розмістили акценти: всі технічні й додаткові візуальні елементи пішли на другий план. Головна деталь — це 3D модель ліній, які переплітаються і де кожний колір має символічну форму. Ми подивилися на райдугу і райдужний прапор зсередини, надавши кольору сенсу через об’єм. В основі кожної лінії знаходяться графічні елементи, які візуально показують цінності, спільні для всіх нас. У цих мінімалістичних формах помістилися меседжі різних соціальних груп та культур», — розповів Влад Болсун, креативний директор MOZGI ideas.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована