КИЇВПРАЙД2020 ПЕРЕНОСИТЬСЯ ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЮ КОРОНАВІРУСУ. KYIVPRIDЕ2020 IS POSTPONED BECAUSE OF THE CORONAVIRUS.

КИЇВПРАЙД2020 ПЕРЕНОСИТЬСЯ ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЮ КОРОНАВІРУСУ. KYIVPRIDЕ2020 IS POSTPONED BECAUSE OF THE CORONAVIRUS.
Офіційна заява ГО «КиївПрайд» з приводу перенесення ПрайдМісяця та Маршу Рівності 2020❗️  Eng below
 
У зв’язку із глобальною пандемією COVID-19, оголошенням надзвичайної ситуації на території Київської області та міста Києва, а також із введенням карантинних заходів в Україні, ГО «КиївПрайд» змушена повідомити про перенесення ПрайдМісяця та Маршу Рівності 2020 на невизначений термін. Нову дату буде оголошено після стабілізації ситуації та офіційного закінчення карантинних обмежень.
 
Ми розуміємо важливість обмежень та повністю підтримуємо спроби не допустити розповсюдження пандемії. Турбота про життя і здоров’я учасників і учасниць наших заходів завжди була і залишається для нас пріоритетом. Тому таке важке рішення про перенесення ПрайдМісяця та Маршу Рівності було прийнято, враховуючи всі можливі наслідки та ризики.
 
ПрайдМісяць повинен був розпочатися 17 травня і закінчитися Маршем Рівності 21 червня 2020 року.
 
ГО «КиївПрайд» закликає дотримуватися вказівок ВООЗ та МОЗ України та не нехтувати всіма можливими запобіжними заходами.
_______________________________________
KYIVPRIDЕ2020 IS POSTPONED BECAUSE OF THE CORONAVIRUS.
 
The PrideMonth, which had to begin on May 17th and last until June 21st, and the March of Equality, which was scheduled on June 21st 2020, are postponed until further notice due to the global pandemic COVID-19, the declaration of the state of emergency in the Kyiv region and the Kyiv city, and with the introduction of quarantine in Ukraine. New dates will be announced later when the situation stabilizes and quarantine restrictions are over.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована