КиївПрайд2020 проведе ПрайдМісяць та Марш Рівності в онлайн форматі вперше в історії українського прайд-руху

Запланований ПрайдМісяць, який мав відбутися з 17 травня по 21 червня 2020 року, наразі змінив формат та переноситься в онлайн під назвою ПрайдОнлайн.

Упродовж усього місяця, починаючи з 6 червня щосуботи та щонеділі в соцмережах КиївПрайду та на інших діджитал-платформах відбуватиметься серія онлайн-івентів про ЛГБТ+ та прайд-рух в Україні та світі. Гостями ефірів стануть прайд-активістки та активісти, квір-діячки та діячі, представники та представниці ЛГБТ+ субспільнот та союзники/союзниці, які поділяють цінності свободи та рівності для кожного та кожної. 

21 червня вперше в історії українського прайд-руху відбудеться Марш Рівності онлайн.

«Червень – це історичний місяць для всієї ЛГБТ+ спільноти. Хоч ми і змушені перенести наші фізичні заходи і, зокрема, Марш Рівності, проте це не означає їхнього повного скасування. Глядачі та глядачки зможуть доєднатися до лекцій, панельних дискусій, марафонів, які ми будемо транслювати на наших сторінках. Також було додано лекції на тему активізму та видимості в умовах карантину та пандемії.

Активності програми ПрайдОнлайн формувалися після опитування спільноти про її потреби та інтереси. 

Наш цьогорічний слоган «Бути різними добре разом» про об’єднання та про спільність. Бути разом можна в будь-яких умовах, а в такі складні часи просто необхідно», – розповіла Марина Герц, програмна координаторка ГО «КиївПрайд».

Також КиївПрайд долучиться до всесвітнього GlobalPride: міжнародної події за участю найбільших світових Прайдів. Кожен Прайд матиме часовий проміжок, щоб презентувати та коротко розповісти про себе.

ПрайдОнлайн розпочнеться 6 червня та закінчиться 27 червня низкою подій про нічну культуру та вечіркою PrideParty.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована