KyivPride Awards 2021: КиївПрайд анонсував проведення премії за найвидатніші досягнення у сфері ЛГБТ+ та прайд-активізму

KyivPride Awards 2021: КиївПрайд анонсував проведення премії за найвидатніші досягнення у сфері ЛГБТ+ та прайд-активізму

ГО “КиївПрайд” анонсувала проведення премії за найвидатніші досягнення у сфері ЛГБТ+ та прайд-активізму – KyivPride Awards 2021

18 вересня відбудеться перша церемонія нагородження премії у сфері ЛГБТ+ «KyivPride Awards2021». До 25 серпня усі бажаючі зможуть номінувати власних кандидатів_ок у запропонованих 7 номінаціях.

Номінувати можна окремих осіб, бренди та події, а саме:

  • ЛГБТ+ активіста_ку року в Україні, за видатну діяльність на користьЛГБТ+ спільноти та видимий вклад у прайд-рух.
  • Союзника_цю року в Україні. Номінуються лідер_ки суспільної думки за потужну підтримку ЛГБТ+ в Україні. Це зірки шоу-бізнесу, людиі зі сфери політики, культури тощо, які не є частиною ЛГБТ+ спільноти.
  • ЛГБТ+ френдлі бренд року в Україні. Це має бути українська компанія, що підтримує видимість ЛГБТ+ спільноти, говорить гучно про свою солідарність із прайд-рухом.
  • ЛГБТ+ френдлі медіа року в Україні. Номінуйте дружнє медіа, що систематично та коректно висвітлює події прайд-руху, квір-проєкти та проблематику ЛГБТ+ спільноти.
  • Квір-блогера_ку року в Україні: ЛГБТ+ митець_сткиня, що засобом власного інтернет-блогу успішно та видимо просуває ідеї рівності та свободи в Україні.
  • Витвір квір-мистецтва року в Україні: фото, відео, фільм, виставка або інший художній акт, що став важливим вкладом у ЛГБТ+ рух.
  • ЛГБТ+ подію року в Україні: захід, акція, інфокампанія, або інший інфопроєкт ЛГБТ+ напрямку, що гучно вплинув на медіапростір та спільноту.

«Це історична подія для всієї ЛГБТ+ спільноти, оскільки вперше саме її голос стане вирішальним. Люди будуть самі пропонувати номінантів_ок, а потім голосувати онлайн за найкращих. KyivPride Awards стане хорошою нагодою визначити, які події спільнота вважає найяскравішими, які бізнеси – найбільш дружніми, та кого бачить рушіями ЛГБТ+ в Україні”, – розповів Ленні Емсон, директор ГО «КиївПрайд».

Вже у вересні ми оголосимо переможців, а  вручення премії передуватиме Маршу Рівності 2021.

Номінувати власних кандидатів_ок можете за посиланням.

В організації наголосили, що номінованими будуть лише ті претенденти_ки, робота яких спрямована саме в український інформаційний простір, а також які поважають територіальну цілісність та Конституцію держави і не здійснювали протиправні дії в рамках Законів України.