МАРШ РІВНОСТІ 2020 ПРОЙДЕ 21 ЧЕРВНЯ ПІД ГАСЛОМ «БУТИ РІЗНИМИ ДОБРЕ РАЗОМ»! 📢🏳️‍🌈🇺🇦

МАРШ РІВНОСТІ 2020 ПРОЙДЕ 21 ЧЕРВНЯ ПІД ГАСЛОМ «БУТИ РІЗНИМИ ДОБРЕ РАЗОМ»! 📢🏳️‍🌈🇺🇦

З року в рік ми робимо найвидимішу та наймасштабнішу ЛГБТ+ подію країни, де кожен та кожна може висловити своє бажання бути різними і підтримати інших у цьому прагненні. Світ давно перестав ділитися на колір шкіри або форму очей, точно так же ми стираємо кордони між сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю і об’єднуємо таких різних але прекрасних людей довкола єдиної ідеї – вільної та рівноправної України для всіх.

2020-му році формат ПрайдТижня змінюється аж на цілий ПРАЙДМІСЯЦЬ: збільшивши кількість просвітницьких, мистецьких та розважальних заходів, ми даємо можливість долучитися до свята різноманіття нашим партнерам зі сфери бізнесу, громадянського суспільства та великих розважальних заходів, які теж мають бажання підтримати Прайд для усіх. Цьогоріч ПрайдМісяць розпочнеться 17 травня і закінчиться 21 червня Маршем Рівності.

ВСЕ БУДЕ ПРАЙД!🏳️‍🌈🇺🇦

Фото: Reporters.
____________________________________
KYIVPRIDE 2020 WILL BE ON 21 JUNE WITH SLOGAN “IT’S GOOD TO BE DIFFERENT TOGETHER”

In 2020 PrideWeek will expand to PrideMonth, letting all of us enjoy more of cultural, educational, artistic and entertaining activities and events within KyivPride. Pride Month will be held from 17 of May to 21 of June 2020.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована