Марш Рівності 2021 відбудеться у Києві у вересні

Марш Рівності 2021 відбудеться у Києві у вересні

Оргкомітет КиївПрайд2021 оголосив дату найбільшої та найвидимішої ЛГБТ+ події в Україні. Традиційна правозахисна хода Марш Рівності у цьому році відбудеться в центрі Києва 19 вересня. Маршу передуватиме низка культурних та освітніх заходів у рамках українського ПрайдМісяця.

Головною темою Маршу Рівності стане безпека та вимоги введення в дію законодавства щодо злочинів на ґрунті нетерпимості до ЛГБТ+ та інших груп, що вже роками потерпають від насилля. Зокрема, вимагатимуть імплементації законопроєкту №5488, що передбачає покарання за подібні кримінальні дії.

«Ми втомилися чекати змін та терпіти систематичні залякування, тиск, зриви мирних заходів, напади на активістів та активісток, ЛГБТ+спільноту і  людей, які просто хочуть бути собою. Ми вимагаємо змін тут і зараз, адже хочемо жити вільно у власній країні, аби розбудовувати вільне суспільство та працювати на його благо без остраху за свою ідентичність», – розповів Ленні Емсон, директор ГО «КиївПрайд».

Також буде сформовано Маніфест із вимогами Маршу Рівності. Зараз команда КиївПрайду та Оргкомітет працюють над програмою ПрайдМісяця та його безпечним проведенням.

Заходи ПрайдМісяця2021 відбудуться з дотриманням усіх карантинних вимог. Організатори повідомили, що очікують на Марші близько 10 тисяч людей.

THE EQUALITY MARCH 2021 WILL TAKE PLACE ON SEPTEMBER 19 IN THE CENTER OF KYIV!

LGBT+ events during the Ukrainian national Pride Month 2021 will be held from August 21 to September 19.

The main theme of this year’s KyivPride is safety. We will demand the enactment of legislation on crimes based on intolerance against LGBT + and other groups that have been suffering from violence for years. Strongly, loudly and side by side with each other. In particular, we need the implementation of Bill 5488.