МАРШ РІВНОСТІ 2021 ВІДБУДЕТЬСЯ 19 ВЕРЕСНЯ У ЦЕНТРІ КИЄВА!

ЛГБТ+ заходи в рамках українського національного ПрайдМісяця2021 пройдуть з 21 серпня до 19-го вересня.

Головна тематика цьогорічного КиївПрайду – безпека. Ми рішуче, гучно та пліч-о-пліч вимагатимемо введення в дію законодавства щодо злочинів на ґрунті нетерпимості до ЛГБТ+ та інших груп, що вже роками потерпають від насилля. Зокрема, нам потрібна імплементація законопроєкту №5488, що передбачає покарання за подібні кримінальні дії.

Ми втомилися чекати змін та терпіти систематичні залякування, тиск, зриви мирних заходів, напади на активістів та активісток, ЛГБТ+ спільноту і людей, які просто хочуть бути собою. Ми вимагаємо змін тут і зараз, адже хочемо жити вільно у власній країні, аби розбудовувати вільне суспільство та працювати на його благо без остраху за свою ідентичність.

Ми сформуємо Маніфест з вимогами Маршу Рівності. Реформи, зміни, безпека та свобода для громадян та громадянок – наш основний запит цього року.

Марш та прайд-заходи ми плануємо зробити потужними, цікавими та безпечними. Зараз наша команда та ОргКомітет у складі більш ніж десяти організацій працює над цим.

Заходи ПрайдМісяця2021 відбудуться з дотриманням усіх карантинних вимог. Ми просимо цього літа встигнути усіх охочих відвідати прайд-заходи провакцинутиватися задля колективного імунітету. Це важливо. Як це зробити ви можете дізнатися на наших сторінках.

Зберігайте дату, нічого не плануйте на неділю 19-го вересня, запрошуйте на Марш друзів, подруг та усіх, хто виступає за рівні права. На Марші ми очікуємо близько 10 тисяч людей. До зустрічі!

Аби ми змогли зрозуміти приблизну кількість людей на Марші, запускаємо необов’язкову добровільну реєстрацію на Марш Рівності: forms.gle/hc5xK12qzLWqm3vy5
Підтримати КиївПрайд донатом: kyivpride.org/pozhertvuvati

ВСЕ БУДЕ ПРАЙД!