Оголошуємо конкурс для графічних дизайнерів та дизайнерок на розробку айдентики КиївПрайду2020!

Оголошуємо конкурс для графічних дизайнерів та дизайнерок на розробку айдентики КиївПрайду2020!

Щороку ми обираємо нову актуальну для української ЛГБТ+ спільноти тему, а отже щоразу потребуємо свіжої та впізнаваної візуальної концепції.

Ми шукаємо айдентику, яка буде відповідати останнім тенденціям та максимально просто і зрозуміло донесе сенси цьогорічної теми «Бути різними добре разом!». При розробці важливо дотриматися наступних моментів:

◾️Дизайн повинен розкривати основну тему КиївПрайд2020 «Бути різними добре разом».

Світ давно перестав ділити людей за кольором шкіри або формою очей, точно так само ми стираємо кордони між сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю і об’єднуємо таких різних, але прекрасних людей довкола єдиної ідеї – вільної та рівноправної України для всіх.

◾️Дизайн має бути адаптивним: до соціальних мереж, анімації, мерчу, друкованих матеріалів, зовнішньої реклами та колористики різних ЛГБТ+ субспільнот.

Для прикладу, ви можете ознакомитися з нашою минулорічною айдентикою і тим як вона вона висвітлювала тему КиївПрайду 2019 за посиланням: the-village.com.ua/village/city/city-news/284785-yakim-bude-kiyivprayd-2019-nova-aydentika

Просимо вас надіслати одним листом свої ідеї дизайну, резюме, портфоліо та цінову пропозицію на адресу [email protected]

ДЕДЛАЙН: до 5 квітня 2020 включно. Шляхом конкурсу ми відберемо ідею і працюватимемо з нею надалі.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована