ГО «КиївПрайд» оголосив команду Оргкомітету2021 року, який розпочинає роботу над датами та форматом ПрайдМісяця2021

До Оргкомітету КиївПрайду 2021 увійшлі провідні ЛГБТ+ та правозахисні організації країни,зокрема Amnesty International в Україні, ГО «Гей-альянс Україна», ГО «Інсайт», БО «100% життя. Київський регіон», ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА», ГО “Когорта”, ЧСЧ-Консорціум «MSM_PRO» та Мережа Параюристів.

Також було відібрано представників та представниць субспільнот, членів/членкинь Департаментів безпеки, медіа та комунікацій, PR та партнерств та Програмного Департаменту. 

«Цього року ми отримали велику кількість заявок як від організацій, так і від представників та представниць ЛГБТ+ спільноти. Ми раді, що в умовах карантинних обмежень та непростої ситуації у країні багато людей прагнуть допомогти в організації найбільшої ЛГБТ+ події в Україні та докласти максимум зусиль задля її безпечного проведення», — розповіла Оксана Солонська, проєктна координаторка ГО «КиївПрайд».

У зв’язку з пандемією COVID-19 в Україні та карантинними обмеженнями, ПрайдМісяць2021 та Марш Рівності у Києві переноситься на вересень. Усі деталі та точні дати буде оголошено згодом. 

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована