ПрайдМісяць у Києві: 26 вересня – 11 жовтня 2020 року

Починаючи з 26 вересня до 11 жовтня 2020, у Києві пройде ПрайдМісяць2020 – традиційна щорічна серія освітніх, мистецьких та просвітніх заходів про ЛГБТ+ в офлайн-форматі.
У червні цього року КиївПрайд провів вперше в історії українського ЛГБТ-руху ПрайдОнлайн: серію онлайн-івентів та Марш Рівності Онлайн. На той час у світі та Україні діяла фаза жорсткого карантину та першої хвилі пандемії COVID-19. Тому в березні ми повідомили, що КиївПрайд2020 переноситься, та ми сподівалися побачитися з вами восени. Так і станеться!
У вересні та жовтні 2020 ми проведемо офлайн івенти про права ЛГБТ+ в Україні, союзництво, шлюбну рівність, сексуальну освіту, камінг-аут та багато інших важливих тем у традиційному форматі ПрайдМісяця.
Київ перебуває у зеленій зоні карантину, що дозволяє проводити освітні івенти, тому ОргКомітетом ГО «КиївПрайд» було вирішено все-таки не втрачати можливість побачитись із вами наживо та надихнутися на зміни разом.
Івенти розраховані на обмежену кількість людей: до 100 осіб. Заходи відбуватимуться на достатньо великій площі, з обов’язкими дотриманнями усіх карантинних умов: скринінг температури, масковий режим та соціальна дистанція – ми попіклуємося про вашу безпеку.
Незабаром ми анонсуємо Програму ПрайдМісяця2020. Також буде відкрито набір на волонтерство, частиною якого можете стати ви. Слідкуйте за анонсами.
Під час світових катаклізмів, боротьба за права ЛГБТ+ все ще триває. Нам важливо бути разом. Все буде Прайд, незважаючи ні на що!
P.S. МАРШУ РІВНОСТІ 2020 У КИЄВІ НЕ БУДЕ! Дотримуючись вимог карантинних заходів у всьому світі та, зважаючи на пандемію, через яку у цьому році усі великі світові прайди скасувалися, нами було вирішено, що Маршу Рівності як правозахисної ходи у центрі Києві цього року не відбудеться. Зустрінемося на Марші Рівності у 2021 році: ще більш натхненними та масштабнішими.
PrideMonth2020 in Kyiv: 26.09 – 11.10.2020. KyivPride2020 March is officially canceled.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована