УКРАЇНО! Станьте частиною ролику до Всесвітнього дня боротьби з гомофобією, біфобією та трансфобією 17-го травня

Ми розробили 25 макетів з усіма обласними містами України та АР Крим із таким написом як на фото та залили на Google Диск із загальним доступом: bit.ly/3oblmuX
 

АБИ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЛЕШМОБУ:
1️⃣. роздрукуйте на домашньому принтері чи в найближчій поліграфії макет на звичайному А4 або А3 з написом вашого міста. Бажано кольоровий, аби були прайдкольори, але можна і чорнобілий. Якщо вашого міста тут немає – ви можете зробити макет самі: для цього на диску є PSD-файл + наш шрифт.
2️⃣. сфотографуйтеся або запишіть відео з ним (з обличчям чи просто рукою) біля пам’ятки вашого міста, щоб людям було зрозуміло з якої точки України воно зроблено. Головне – під час зйомок слідкувати за безпекою, це також важливо.
3️⃣. Надішліть файлом матеріал у наш Telegram @kyivprideinfo

17-го травня ви зможете побачити вашу роботу у великому колажі-відео всеукраїнської підтримки боротьби з гомо-/бі-/трансфобією, яке ми готуємо разом з 8-ма українськими ЛГБТ+ організаціями. Також в цень день ви зможете опублікувати ваше фото/відео у власному профілі, будемо репостити усі!

⚡️ Дедлайн надсилання: ця п’ятниця, 14 травня, до 20:00.

Покажімо, що вся-вся безмежно велика та мальовнича Україна за рівність. Як і будь-яка цивілізована європейська країна. Без вас – ми цього не покажемо. Найкращі фрагменти отримають мерч від нас. Поїхали! ❤️

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована