Відкритий лист ГО КиївПрайд до редакції телепрограми «Роман з Ольгою» телеканалу Інтер

Відкритий лист ГО КиївПрайд до редакції телепрограми «Роман з Ольгою» телеканалу Інтер

24 жовтня 2019 року в ефір телеканалу Inter TV-Channel вийшла програма «Роман з Ольгою», яка була присвячена питанню трансгендерності та безпосередньо стосувалася питання ЛГБТ+. Як помітно після перегляду цього випуску, тема досить складна як для ведучих, так і для деяких експертів та експерток.

У програмі зустрічається засилля гендерних стереотипів, недотримання журналістських стандартів, підміна понять і помітна відсутність розуміння різниці між трансгендерними людьми, лесбійками та травесті-дівами.

ГО «КиївПрайд» своєю діяльністю сприяє протидії ЛГБТ-фобіям та захисту прав людини в Україні. Подібні теми необхідно висвітлювати і підіймати на всеукраїнському рівні. Але ми наголошуємо, що поширення стереотипів про представниць і представників ЛГБТ+ спільноти є неприйнятним у сучасному суспільстві.

Після перегляду ефіру «Роман з Ольгою. Трансгендери» помітно, що і у Романа Кадєміна, і в Ольги Фреймут залишилися питання з приводу того, «що ж робити з трансгендерами і хто вони такі». Ведучі так і не змогли знайти для себе відповідь, як реагувати на існування трансгендерних людей, хоча наразі інформації про це більше, ніж вдосталь.

ГО КиївПрайд пропонує провести інформаційну сесію на тему сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності для редакції програми «Роман з Ольгою» телеканалу Інтер та ведучих – Романа Кадєміна і Ольги Фреймут. Ми сподіваємося, це допоможе вам у майбутньому у роботі над іншими випусками програми «Роман з Ольгою».

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована