Заява коаліції ЛГБТ+ організацій України щодо створення міжфракційного об’єднання «Цінності. Гідність. Родина»

Заява коаліції ЛГБТ+ організацій України  щодо створення  міжфракційного об’єднання «Цінності. Гідність. Родина»

Коаліція ЛГБТ+ організацій України підтримує політичні об’єднання, що стоять на сторожі конституційних прав і свобод громадян та громадянок і мають на меті розвиток нашої держави у напрямку реалізації взятих на себе обов’язків із захисту прав людини в рамках європейської інтеграції.

Ми вітаємо міжфракційне об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» у прагненні об’єднати парламентські сили довкола розвитку та захисту інституту сім’ї. Ми сповна поділяємо такі родинні цінності як: любов, турбота, взаємоповага та підтримка, захист материнства і батьківства. Сучасний західний консерватизм, до якого апелює маніфест об’єднання, цілком відповідає принципам рівноправ’я ЛГБТ+ у своїх країнах і нашу діяльність в Україні підтримують консервативні уряди провідних західних країн, зокрема таких як США, Велика Британія, Німеччина, Норвегія тощо. Сподіваємося, що з утворенням нового депутатського об’єднання слід очікувати давно назрілої модернізації сімейної політики та законодавства в інтересах усіх, хто живе та працює в Україні, без привілеїв чи обмежень на підставі  раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності, стану здоров’я, майнового стану, місця проживання або інших ознак, як це гарантують нам усім Конституція та закони України.

Закликаємо новостворене об’єднання актуалізувати на парламентському рівні урядову ініціативу щодо запровадження в Україні сучасного інституту реєстрованого цивільного партнерства для одностатевих та різностатевих пар на додачу до традиційного інституту шлюбу між жінками та чоловіками, що забезпечить правове визнання стосунків у сотнях тисяч українських одностатевих пар, які наразі існують у стані юридичного вакууму, та надасть опцію узаконення стосунків різностатевим парам, які шукають альтернативу консервативному шлюбу. 

Ми відкриті до діалогу і співпраці та готові надати необхідну експертну підтримку. 

Точка опори ЮА – NGO Fulcrum UA
ХарківПрайд
Гей-Форум України / Gay-Forum of Ukraine NGO
PrideHub
Sphere, Women Association
LGBT Association LIGA
Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ”

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована